רמקולים

רמקולים רצפתיים

Model 1Ci

ה- 1Ci הוא דגם הכניסה לרמקולים הרצפתיים מבית ונדרסטין. ה "אחים הקטנים" של ה- 2Ce Signature II הם רמקולים two-way, קלים מאד להנעה ועובדים נפלא גם בחדרים קטנים.

קרא עוד »

Model 2ce Signature II

ב- 1977 יצא ריצ'רד ואנדרסטין עם ה- Model 2. היה זה הדגם הראשון שאיתו פרץ לשוק האודיו (ה- Model 1 יצא רק לקראת 1984).

קרא עוד »

Model 3A Signature

ה- 3A Signature הוא גדול יותר מה- 2Ce Signature II ויורד נמוך יותר בבס. בטרם הגעתו של ה- Quatro בשנת 2006, ה- 3A Signature לבדו גישר בין המודל 2 למודל 5, שהיה אז רמקול הדגל של Vandersteen.

קרא עוד »

Treo CT

ה- Treo CT הינם רמקולים four-way רצפתיים. ה- CT מייצג Carbon Tweeter, גם הוא פרי פיתוח ייחודי של ואנדרסטין והוא מגיע אל ה- Treo CT מה- Model 5A – פעם רמקול הדגל של ואנדרסטין.

קרא עוד »

Quatro Wood CT

ה- Quatro Wood CT הוא רמקול full-range אמיתי המשלב מספר טכנולוגיות מבית היוצר של Vandersteen. כמו ב- Treo CT, ה- CT מייצג Carbon Tweeter שהגיע מהמודל 5A המפורסם.

קרא עוד »

רמקולים בטכנולוגיית Field Coil

GIP-225

הדיוק, הפירוט, השקיפות, המהירות והדנימיות שהרמקול הזה יודע לתת מציבים רף ביצועים שיאתגר רמקולים יקרים בהרבה.

קרא עוד »

GIP-5006

זהו רמקול עוצמתי וגדול המצריך חדר גדול. בתנאים הנכונים, זהו גן-עדן מוסיקלי.

קרא עוד »

סאבוופרים

V2W

ה- V2W מגביר את הבס העמוק של מערכות קולנוע ביתיות שלהן יציאת סאבוופר ייעודית. הוא מספק את הכוח, הדינמיקה והפרטים בתדרים הנמוכים, הנדרשים לשחזור מושלם של מוסיקה וסרטים.

קרא עוד »

SUB THREE

ה- SUB THREE מבוסס על שנים של פיתוח טכנולוגי של ה- 2WQ אך עם ביצועים משופרים ועם מגבר פנימי חזק יותר. ה- SUB THREE מתחבר ישירות למגבר ההספק, בדיוק כמו הרמקולים הקדמיים.

קרא עוד »

רמקולים צמודי קיר

VSM-1

ה- VSM-1 הינם רמקולים צמודי קיר מתקדמים, המיועדים לספק את הדרישות הייחודיות של ערוצים אחוריים במערכות אודיו/וידאו מרובות ערוצים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן