אודותינו

RL Audio קמה מתוך אהבה ותשוקה למוסיקה ולאודיו. היא מבטאת יותר מכל את מה שאני רואה באודיו: אמצעי מאתגר ומרתק להשגת הנאה מוסיקלית אמיתית לאורך זמן. לאחר שנים של לימוד עצמי, כמיהה ונסיון אישי, החלטתי להביא אל ציבור אוהבי המוסיקה וחובבי האודיו בארץ את עצמי. הדבר בא לידי ביטוי בבחירת המותגים, בהתאמתם לכל אדם על-פי צרכיו וטעמו, בשרות ובסיוע הרבה מעבר לרכישה של מוצר כזה או אחר. המותגים שבחרתי להביא מייצגים את אותה השקפת עולם בצורה הטובה ביותר לטעמי. יחד עם זאת, בחירת רכיב אודיו כזה או אחר, טוב ככל שיהיה, אין בה די על-מנת להגיע לנירוונה מוסיקלית. בעיני, המוסיקה היא העיקר; האתגר הוא תמיד לבנות סביבה כזו שההנאה מהמוסיקה שאנו אוהבים תותיר בנו ריגוש וסיפוק בדיוק כפי שאנו חשים לאחר שחווינו מוסיקה חיה. עם האתגר הזה אני שואף להתמודד בכל הזדמנות.

תודה על שהקדשתם מזמנכם לקריאת שורות אלה. אשמח לראותכם.

רפי לוהב

מוסיקה

מוסיקה היא עולם של רגש. שמחה, עצב, התעלות, תדהמה… חיים שיש בהם מוסיקה הם חיים מלאים יותר, יפים יותר, מהנים יותר. הנאה מוסיקלית אמיתית לאורך זמן הם היעד שאנו שואפים אליו.

אודיו

אודיו הוא עולם של טכנולוגיה, המעמיד לרשותינו אמצעים לשחזור מוסיקה כפי שהוקלטה. מדוע מגבר או זוג רמקולים ישמעו אחרת במערכות שונות ובחללים שונים? התאמה ושילוב נכון של חלקי המערכת והחלל הם המפתח.

חזון

להביא רמה אחרת של הנאה מוסיקלית לכל מי שירצה בכך. שימוש מושכל באמצעים שמעמיד לרשותינו עולם האודיו, נסיון וידע הם רק חלק מהכלים להשגת מטרה זו.

"הוא מגשים את החלום שלו, את התשוקה שלו. המטרה שלו היא להביא לאנשים את הצליל שרצה עבורו. הוא אינו מסחרי ואינו מחפש להביא מוצרים על פי אופנה. רק סאונד, ולא שום דבר אחר."
דילוג לתוכן